Małopolska

Metoda powiększania biustu i pośladków nie tylko dla gwiazd.

Pupa Kim Kardashian czy Ewy Chodakowskiej? Biust Katarzyny Figury czy Emmy Watson? Każda z nas marzy o ciele idealnym, ponętnym i przyciągającym uwagę mężczyzn. Jedne dostają je w prezencie od matki natury, inne wylewają siódme poty na siłowni, a i tak… nie zawsze cel zostaje osiągnięty. I co dalej?Po pierwsze: ŻYJ

Pupa Kim Kardashian czy Ewy Chodakowskiej? Biust Katarzyny Figury czy Emmy Watson? Każda z nas marzy o ciele idealnym, ponętnym i przyciągającym uwagę mężczyzn. Jedne dostają je w prezencie od matki natury, inne wylewają siódme poty na siłowni, a i tak… nie zawsze cel zostaje osiągnięty. I co dalej?

Po pierwsze: ŻYJ ZDROWO!

Ważne jest zdrowe odżywianie. Pokarmy bogate w białko i witaminy wspomagają nasz organizm w dążeniu do idealnej sylwetki. Należy ograniczać ilość węglowodanów, tłuszczy i cukrów, a przede wszystkim unikać pustych kalorii. Zacznij jeść pięć posiłków dziennie w odstępach czasowych 2-3h, pij przynajmniej 1,5l wody dziennie i nie odbieraj sobie snu! To bardzo ważne. Wypoczęty organizm to silny organizm.

Po drugie: BĄDŹ AKTYWNA!

Zainwestuj w karnet na siłownię, basen, fitness albo zacznij ćwiczyć w domu przy ulubionym serialu. Aktywność fizyczna nie tylko korzystnie wpływa na naszą sylwetkę, ale przede wszystkim nas uszczęśliwia! Zamiast kostki czekolady rozruszaj mięśnie. Ćwicz przynajmniej dwa razy w tygodniu po 45 minut. Zapewniamy – takiej dawki endorfin i energii nie zapewni Ci nawet najpyszniejsze ciasto babci. 

Po trzecie: POCZUJ SIĘ PIĘKNA!

To co otrzymałyśmy w spadku po mamie, czy babci nie zawsze jest spełnieniem naszych marzeń. Ale spokojnie. Nie wszystko jest jeszcze stracone. Dbając o zdrowy tryb życia, dietę, ćwiczenia możemy mieć realny wpływ na nasz wygląd. Jeśli jednak to nie wystarcza, warto poszukać rozwiązania, które pomoże uzyskać pożądany wygląd i doda nam pewności siebie. Świetnym pomysłem jest inwestycja w zabiegi upiększające. Jednym z nich jest AQUAFILLING® BODYLINE™ – innowacyjna metoda modelowania biustu i pośladków. 

Do tej pory wykonaliśmy już kilkadziesiąt zabiegów z wykorzystaniem preparatu AQUAFILLING® BODYLINE™. To całkowicie bezpieczna metoda, której skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone są badaniami i wieloletnim doświadczeniem najlepszych klinik medycyny estetycznej w kraju i zagranicą. – mówi dr Agnieszka Drożniak z krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA, która jako jedna z pierwszych placówek w Polsce wprowadziła ten zabieg do swojej oferty. Do głównych zalet zabiegu można zaliczyć to, iż jest on wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Piersi powiększone żelem AQUAFILLING® BODYLINE™ wyglądają bardzo naturalnie, preparat jest niewyczuwalny w dotyku, a kontury występowania preparatu niewidoczne. Efekt utrzymuje się co najmniej 5 lat. – dodaje.

A to już wiesz?  Odporność masz w jelicie

Rezultaty wykonania zabiegu z wykorzystaniem preparatu AQUAFILLING® BODYLINE™ porównywalne są do efektu push up – pupa i piersi, zostają uniesione. W przeciwieństwie do implantów i innych inwazyjnych metod, AQUAFILLING® BODYLINE™ poprawia kształt piersi, pośladków, a nawet koryguje defekty, z którymi borykają się pacjentki.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło VESUNA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy