Pakiet ratunkowy dla żony kibica

Już niedługo rozpocznie się sportowe szaleństwo. Mężczyźni zasiądą przed telewizorami i całkowicie zapomną o tym, co dzieje się wokół nich. Ważne będą tylko piłkarskie rozgrywki i to, czy piwo jest odpowiednio schłodzone. Jak przetrwać ten ciężki dla kobiet czas i nie ulec chęci brutalnego pozbycia się partnera? Czy relaks w instytucie SPA uleczy poszarpane nerwy?

Trwające blisko miesiąc piłkarskie mistrzostwa to wyzwanie dla kobiet w każdym wieku. Ich życiowi partnerzy rozpoczną wielkie kibicowanie, bez względu na dotychczasowe zainteresowanie sportem. Jeśli nawet ich ulubiona drużyna odpadnie z rozgrywek, nadal będą śledzić piłkarskie zmagania: „Bo przecież ćwierćfinały, półfinały, ręka i karny”. Denerwowanie się nie przyniesie żadnych efektów, a urządzona zręcznie awantura tylko pogorszy sytuację.

Dla kobiet, które chcą odpocząć od sportowego chaosu, a nie zamierzają zmuszać swych partnerów do rezygnowania z dobrej zabawy, w Białce Tatrzańskiej powstała wyjątkowa, Rodzinna Strefa Kibica – przygotowana przez  firmę Termę Bania.

Termalne źródła zamiast meczu

Strefa będzie otwarta od 8 czerwca do 1 lipca 2012 r., a tym co ma przyciągnąć płeć piękną do Białki Tatrzańskiej, są geotermalne źródła. Woda pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej temperatura osiąga 72°C.

Z myślą o kobietach, które wolą uniknąć entuzjastycznego kibicowania, przygotowaliśmy osobną ofertę. To „Pakiet Ratunkowy dla Żony Kibica”. W jego ramach dostępne będą specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało, w tym zabiegi oczyszczające i ujędrniające. Na panie czekają również masaże i zabiegi rewitalizujące w centrum SPAinformuje Grzegorz Wróbel, prezes Termy Bania. Do oferty włączyliśmy także masaże jedwabnymi stemplami oraz masaże pędzelkowe.

Ponadto do dyspozycji gości będą baseny z wodą o temperaturze od 34°C do 40°C, rozmieszczone odpowiednio w strefach „głośnej” i „cichej”, baseny chłodzące oraz sauny o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza.

Rodzinna Strefa Kibica

W czasie, gdy panie będą się relaksowały, fani futbolu mają okazję skorzystać ze wszystkiego, co niezbędne do komfortowego oglądania meczów: telebimu, trybun, leżaków i baru piwnego.

– Na naszych gości czeka osiem basenów, armatki i kaskady wodne, sztuczne fale z urządzeniem Wave Ball i wiele innych atrakcji, w tym blisko trzysta metrów zjeżdżalni – deklaruje Grzegorz Wróbel. – Dla szukających odrobiny ciszy w luksusowych warunkach przygotowaliśmy pięć saun o różnej specyfice (m.in.: łaźnia parowa i sauna fińska), dwa specjalne baseny, natryski oraz kadzie do moczenia nóg. Dla dzieci przewidzieliśmy m.in. suchy i wodny plac zabaw, minizjeżdżalnię oraz  zabawy z animatorami.

 

Zasady Rodzinnej Strefy Kibica w Termie Bania

Rodzinna Strefa Kibica czynna będzie od 8 czerwca do 1 lipca 2012 r. w godzinach od 9:00 do zakończenia meczu i pół godziny dłużej.

Dla swoich gości Terma Bania przygotowała specjalne pakiety:

 

 

Rodzinny Pakiet Kibica

 

Pakiet Kibica

Pakiet Ratunkowy dla Żony Kibica

  • 119 zł (mama, tata i dziecko),
  • 139 zł (mama, tata i dwójka dzieci),

 

Promocja obejmuje dzieci w wieku 3–13 lat;

  • 49 zł (2,5 godziny),
  • 69 zł (4,5 godziny),
  • 89 zł (cały dzień),

 

Do każdego pakietu piwo oraz danie z grilla GRATIS!

GRATIS w ramach Rodzinnego Pakietu Kibica

  • obejmuje 3,5 godzinny pobyt we wszystkich strefach Termy Bania: w Strefie Głośnej, a dodatkowo GRATISw Strefie Cichej oraz w Saunarium (Saunarium dostępne tylko dla dorosłych);
 obejmuje pobyt w Strefie Głośnej z leżakami i telebimem, na którym emitowane są rozgrywki piłkarskie;

- 30% zniżki na zabiegi dla kobiet wykonywane w Instytucie Wellness&Spa Terma Bania;

- pobyt we wszystkich strefach Termy Bania: Strefie Głośnej, a dodatkowo GRATIS w Strefie Cichej oraz w Saunarium (Saunarium dostępne tylko dla dorosłych);

  • w Strefie Głośnej animator poprowadzi zabawy z dziećmi: konkursy drużynowe, zabawy w wodzie w basenie wewnętrznym i zewnętrznym oraz rozgrywki piłkarskie w strefie basenu zewnętrznego na specjalnie przygotowanym boisku;
 Pakiet Kibica dostępny od godz. 17:00;

v  zabiegi na ciało:

- zabieg oczyszczający detoxyfication,

- Algamoor Spa,

- Odżywienie ciała „chi energy body bliss”;

  • dla pań promocyjne zabiegi w Instytucie Wellness&Spa – zniżka 30 %

 

 

 

v  zabiegi na twarz:

- lawendowe odżywienie,

- eliksir młodości,

- Ilsa Pro Vitamina - zabieg ujędrniający z wit. C (masaż pędzelkowy),

- Ilsa Pro Vitamina (masaż jedwabnymi stemplami),

- Vitamina Revitatalisant - dotleniająca moc witamin.

 

 

Authors

Related posts

Top