Małopolska

TEEKANNE podniesie temperaturę w Zakopanem!

Firma TEEKANNE, oficjalny partner Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014 w Zakopanem, zaprasza na wyjątkowe sportowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 17- 19.01.2014r. Podczas tej największej zimowej imprezy marka zadba o odpowiednią rozgrzewkę dla wszystkich skoczków i ponad 50 000 dopingujących ich kibiców. W tym roku TEEKANNE postawiła sobie za

Firma TEEKANNE, oficjalny partner Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014 w Zakopanem, zaprasza na wyjątkowe sportowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 17- 19.01.2014r. Podczas tej największej zimowej imprezy marka zadba o odpowiednią rozgrzewkę dla wszystkich skoczków i ponad 50 000 dopingujących ich kibiców.

W tym roku TEEKANNE postawiła sobie za cel  rozgrzanie wszystkich kibiców. Ale nie tylko do nich dotrą gorące herbaciane nowości: hostessy zaserwują je również gościom VIP, dziennikarzom w pressroomie oraz skoczkom. Akcja będzie prowadzona na terenie Wielkiej Krokwi  oraz w jej okolicy – w specjalnych Strefach TEEKANNE, gdzie chętnych, poza gorącą herbatą, rozgrzewać będą także ciepłe koce – ponad 500 trafi w ręce najbardziej aktywnych i … zmarzniętych.

Chcemy być obecni tam, gdzie pojawiają się ludzie aktywni, lubiący dobrą zabawę i ruch – a prestiżowa, największa w Polsce i Europie sportowa feta jest właśnie takim miejscem. Dlatego też, już kolejny rok, rozgrzewamy kibiców na Pucharze Świata w skokach narciarskich. Taka akcja to dla nas wielkie wyzwanie – zaledwie w ciągu kilku dni będziemy mieć kontakt z ponad 50 tys. konsumentów, do których trafią nasze herbaciane nowości – mówi Maciej Rymski, National Sales Manager firmy TEEKANNE.W tym roku przygotowaliśmy szereg propozycji: od degustacji po konkursy i występy artystyczne, a także odpoczynek i dobrą zabawę w specjalnych strefach relaksu TEEKANNE. Planowane są też liczne gry i konkursy, w których do wygrania będą zimowe kurtki i inne niespodziankidodaje Rymski.

W obrębie Wielkiej Krokwi stanie ogromny  namiot z logo firmy, obrandowane zostaną również strefy TEEKANNE. Pojawią się plakaty promocyjne, roll-upy i standy, a każdy, kto zechce się rozgrzać ciepłą i aromatyczną herbatką – otrzyma ją w obrandowanym kubeczku. Równocześnie na gigantycznych ekranach LED w lokalizacjach przy Skoczni (ul. Piłsudskiego i Rondo Solidarności) pojawiać się będą spoty sponsorskie, informujące o nowościach w ofercie firmy.

A to już wiesz?  Krakowianie na zimowych oponach

Dla tych, którzy nie zdążyli zarezerwować biletów na Puchar Świata 2014, firma TEEKANNE ufundowała “Zestaw kibica TEEKANNE”, składający się z podwójnego zaproszenia na drużynowy konkurs skoków, zapasu rozgrzewających herbat oraz ciepłych zimowych koców. Można go będzie wygrać na fan page’u marki już od poniedziałku 13 stycznia.Szczegóły dotyczące konkursu: można znaleźć na: http://facebook.com/herbatateekanne

Zadbamy o to, by pod skocznią i w strefach dla kibiców było naprawdę gorąco! Reszta należy do skoczków… – podsumowuje Maciej Rymski.

Event pod Tatrami organizacyjnie wspiera GRUPA 365 PR.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy