Angielski w Krakowie

Gdzie zapisać się na lekcje języka angielskiego? Mamy bardzo wiele ofert szkół, które znajdują się dosłownie wszędzie. Którą z nich wybrać, aby być zadowolonym?

Czy Taką, która jest popularna, ponieważ szeroko się reklamuje, a może taką, którą polecą nam znajomi, bo jest sprawdzona a może taką, gdzie zajęcia są w miarę niedrogie? Trudny wybór, jednak kilka praktycznych rad na pewno Ci się przyda.

Szukając szkoły językowej pomyśl o tym, że w każdej uczą ludzie. Nauczyciele są różni i wiele zależy od tego, jak kto przekazuje swoją wiedzę i umiejętności innym.

a Krakowskim rynku N Krakowskim rynku NaKrakowskim rynku Na rakowskim rynku

Nawet najlepsza i najbardziej popularna szkoła może mieć nauczyciela, który nie ma tzw. powołania do uczenia. Zapisując się nawet do szkoły bijącej szczyty popularności, nie możemy być pewni, jakiego dostaniemy nauczyciela. Dlatego, czasami nie warto kierować tym, czy dana szkoła jest popularna, ale uwzględnijmy taki czynnik jak bliskość miejsca, gdzie odbywają się kurs od naszego miejsca zamieszkania czy uczelni na której jesteśmy codziennie. Okazuje się, że dla osób, które mają bardzo rozplanowany czas ważne jest to, aby nie musiały dojeżdżać na zajęcia na drugi koniec miasta. Dlatego watro wybrać miejsce niezbyt odległe.

Dla wielu osób znaczenie ma to, czy można opłatę rozbić na raty. W szkołach językowych w Krakowie opłat można dokonywać przynajmniej w 2 ratach. Są także takie, w których opłaty trzeba dokonać jednorazowo, jednak większość ma udogodnienia.

Kolejną sprawą, na którą należy zwrócić uwagę jest to, czy poza książką, którą kupujemy dostajemy jakiś materiał za darmo, czy za wszystko musimy płacić.

Zwróćmy uwagę także na wielkość grup. Liczą one zwykle od 7 do 12 osób czy nawet do 15. Dlatego, jeśli znajdziemy szkołę, w której w grupie jest 20 osób, za ceną taką samą jak w innych szkołach lekcje w grupie o połowę mniejszej, to odpowiedź nasuwa się sama.

Oto kilka szkół w Krakowie, które prowadzą kursy języka angielskiego. Porównujemy ich ceny, ilość osób w grupie, dodatkowe materiały poza podręcznikiem oraz możliwość wyboru rejonu, w jakim chcemy mieć zajęcia. Ponadto zwracamy uwagę na to, czy można zapisać się do danej szkoły telefonicznie lub za pomocą Internetu.

porownanie.jpg

hastagi na stronie:

#angielski krakĂłw opinie

Authors
Tags , ,

Related posts

Top