Kraków Nauka w Krakowie

Kurs norweskiego dla lekarzy, intensywny

Nauka języka obcego w czasie wakacji to bardzo dobry wybór, zwłaszcza wtedy, kiedy jest to kurs intensywny. Zajęcia intensywne są bardzo dobre dla osób, które nie mają zwykle czasu na naukę języka przez cały semestr, lub chcą nauczyć się języka bardzo szybko, w przyspieszonym tempie.

Ponadto, kiedy uczysz się języka codziennie, masz o wiele większe szanse na nauczenie się go, niż wtedy, kiedy uczysz się go latami. Za naukę języka obcego warto się zabrać od razu, bez ociągania się i bez zwlekania z tym.

Kursy intensywne języka norweskiego dla lekarzy

Bardzo dobry sposób nauki to taki, kiedy zajęcia masz każdego dnia. Zajęcia prowadzone w wtem sposób przynoszą duże efekty. Szkoły językowe mają wiele ofert, jedne są droższe, inne tańsze. Jednak kurs języka norweskiego nie należy do najtańszych, chociaż ja mam wyjątek, gdzie 80 lekcji kosztuje tylko 900 zł. Zwykle taką kwotę trzeba zapłacić za 50 – 60 lekcji. Tymczasem zajęcia te są prowadzone w dość małej grupie – od 7 do 10 osób, i kosztują niewiele. Kolejną rzeczą jest to, że jest to kurs specjalistyczny, przeznaczony dla lekarz, pielęgniarek i dla wszystkich tych, których interesuje język medyczny.

Gdzie jest organizowany kurs? Zajęcia stacjonarne odbywają się w Krakowie. Można zapisać się na nie w zależności od potrzeb, na zajęcia przedpołudniowe (od 9 rano) lub na popołudniowe (od 16 po południu). Zajęcia odbywają się 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Kurs jest przeznaczony dla osób zaczynających naukę od podstaw i dla osób na średnim poziomie zaawansowania oraz na zaawansowanym poziomie.

Rozpoczęcie zajęć: 9 lipca 2007 Jak się zapisać? Wystarczy zadzwonić pod nr tel. (12) 356 32 20
lub wysłać maila na adres: [email protected]

Można również zapisać się na zajęcia wieczorowe, które odbywają się przez Internet (52 lekcje za 899 zł, grupa 4 osobowa) – i jest to opcja dla tych najbardziej zapracowanych. Jeśli masz różny czas pracy i nie możesz mieć zajęć w grupie, możesz zacząć zajęcia indywidualne, także przez Internet, ale z nauczycielem, i cena lekcji indywidualnej to 45 zł.

hastagi na stronie:

#kurs norweskiego krakĂłw

Similar Posts