Małopolska

TEEKANNE wspiera Sylwestrową Noc 2013/2014 na Podhalu

Firma TEEKANNE nie od dziś wspiera wydarzenia muzyczne z klasą. Tym razem objęła patronat nad Sylwestrową Nocą „Live is live” na Podhalu, którego uczestnicy będą bawić się przy łączących pokolenia rytmach lat 70, 80, i 90. Wielka sylwestrowa zabawa rozpocznie się o godz. 20 w salach Kompleksu Wypoczynkowego Aleksandrus w miejscowości Frydman, koło Nowego

Firma TEEKANNE nie od dziś wspiera wydarzenia muzyczne z klasą. Tym razem objęła patronat nad Sylwestrową Nocą „Live is live” na Podhalu, którego uczestnicy będą bawić się przy łączących pokolenia rytmach lat 70, 80, i 90.

Wielka sylwestrowa zabawa rozpocznie się o godz. 20 w salach Kompleksu Wypoczynkowego Aleksandrus w miejscowości Frydman, koło Nowego Targu. W programie, oprócz największych światowych przebojów, także wielki pokaz ogni sztucznych oraz liczne zabawy i konkursy z nagrodami.

O podniebienia uczestników wydarzenia zadba Maciej Koźlakowski – mieszkaniec Nowego Targu, finalista programu „MasterChef”.

Nowy Rok powitany zostanie nie tylko lampką szampana – organizatorzy przewidzieli także degustację nowych, zimowych smaków herbaty TEEKANNEWOF Orange&Ginger, Green Tea Ginger-Lemon oraz Black Lemon, która z pewnością wprowadzi wszystkich gości w wyśmienity nastrój.

 

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nadchodzą silne mrozy w Polsce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy