Dolny Śląsk Małopolska

Super niskie ceny, duży wybór i profesjonalna obsługa w Auchan Wrocław Korona

Super niskie ceny, duży wybór i profesjonalna obsługa w Auchan Wrocław Korona
30 kwietnia o godzinie 9:30 nastąpiło otwarcie Auchan we Wrocławiu w Centrum Handlowym Korona. Będzie to już piętnasty sklep, który powstaje w wyniku integracji sieci Real i Auchan, a 44 działający pod szyldem Auchan w Polsce.Sklep Auchan Wrocław na powierzchni 11 540 m2 oferuje około 60 tysięcy artykułów spożywczych i przemysłowych. Dodatkową korzyścią dla Klienta jest 3000 artykułów objętych programem lojalnościowym Skarbonka. Już od 2 maja rozpoczyna się duża urodzinowa akcja handlowa gdzie na Klientów Wrocławia i okolic będą czekały specjalne oferty promocyjne oraz wiele atrakcji i konkursów. Sklep rozbudował swoją ofertę o takie stoiska jak Bazarek Luz, który m.in. oferuje 74 rodzaje cukierków, 26 rodzajów ciastek czy 67 rodzajów bakalii na wagę. Przygotował również ciekawą ofertę „drugi produkt za 1 grosz”. Poza nowościami, sklep oferuje szeroki wybór produktów spożywczych, jest to między innymi 135 rodzajów świeżych warzyw, 220 rodzajów lodów, 300 rodzajów kawy, 430 rodzajów herbaty czy 250 rodzajów jogurtów. W ofercie artykułów przemysłowych na Klientów czeka 44 modele

30 kwietnia o godzinie 9:30 nastąpiło otwarcie Auchan we Wrocławiu w Centrum Handlowym Korona.
Będzie to już piętnasty sklep, który powstaje w wyniku integracji sieci Real i Auchan, a 44 działający pod szyldem Auchan w Polsce.
Sklep Auchan Wrocław na powierzchni 11 540 m2 oferuje około 60 tysięcy artykułów spożywczych i przemysłowych. Dodatkową korzyścią dla Klienta jest 3000 artykułów objętych programem lojalnościowym Skarbonka.
Już od 2 maja rozpoczyna się duża urodzinowa akcja handlowa gdzie na Klientów Wrocławia i okolic będą czekały specjalne oferty promocyjne oraz wiele atrakcji i konkursów.
Sklep rozbudował swoją ofertę o takie stoiska jak Bazarek Luz, który m.in. oferuje 74 rodzaje cukierków, 26 rodzajów ciastek czy 67 rodzajów bakalii na wagę. Przygotował również ciekawą ofertę „drugi produkt za 1 grosz”.
Poza nowościami, sklep oferuje szeroki wybór produktów spożywczych, jest to między innymi 135 rodzajów świeżych warzyw, 220 rodzajów lodów, 300 rodzajów kawy, 430 rodzajów herbaty czy 250 rodzajów jogurtów.
W ofercie artykułów przemysłowych na Klientów czeka 44 modele telewizorów, 59 modeli telefonów i smartfonów, 75 modeli patelni, 120 rodzajów talerzy i salaterek, duży wybór artykułów i pamiątek komunijnych.
Dla miłośników ogrodnictwa przygotowano szeroki wybór sadzonek, mebli i akcesoriów ogrodowych a nawet 37 rodzajów grillów.
Sklep będzie czynny w godzinach od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do soboty a w niedzielę w godzinach 9.00 – 21.00.
Adres hipermarketu Auchan: ul. Bolesława Krzywoustego 126, 51-421 Wrocław
Zapraszamy na zakupy!


dostarczył infoWire.pl

Źródło Auchan Polska Sp. z o.o.. Dostarczył
A to już wiesz?  Projekt „Plac Zabaw w Zasięgu Ręki” z Sułkowic w województwie małopolskim otrzyma 27 500 zł od Fundacji Aviva. 2. edycja konkursu grantowego „To dla mnie ważne” rozstrzygnięta!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy