Małopolska

Magiczna noc na Podhalu

Wielkimi krokami zbliża się koniec listopada, a wraz z nim Andrzejki, czyli wieczór przepowiedni, czarodziejskich zabiegów i stawiania kabały. Dla wszystkich, którzy pragną spędzić ten czas w niebanalny sposób, Terma Białka przygotowała Andrzejkową Noc Saunową. W programie przewidziano trzy pełne magii seanse, wróżby oraz pyszną kolację.W nocy z 29 na 30

Wielkimi krokami zbliża się koniec listopada, a wraz z nim Andrzejki, czyli wieczór przepowiedni, czarodziejskich zabiegów i stawiania kabały. Dla wszystkich, którzy pragną spędzić ten czas w niebanalny sposób, Terma Białka przygotowała Andrzejkową Noc Saunową. W programie przewidziano trzy pełne magii seanse, wróżby oraz pyszną kolację.

W nocy z 29 na 30 listopada do Termy Białka wkradnie się krztyna tajemnicy i magii, a przed tymi, którzy pojawią się na Andrzejkowej Nocy Saunowej, uchylą się wrota do nieznanej przyszłości. Goście będą mogli wziąć udział w trzech zaczarowanych seansach saunowych: Dla Andrzeja, U wróżki oraz Miodowym z nutą mięty, a także poddać się urokowi andrzejkowych wróżb i dowiedzieć, co czeka ich w najbliższym czasie.

Zgłodniałych i spragnionych czeka prawdziwa uczta dla oka i podniebienia. Specjalnie na Noc Saunową kucharze Termy Białka przygotują delikatny krem cebulowy z serem oraz wołowinę duszoną w pomidorach z ryżem, rukolą i mozzarellą, a na deser – pięknie udekorowany sernik.

Andrzejki stanowią znakomitą okazję do zaznania ostatnich chwil rozrywki przed rozpoczynającym się w grudniu Adwentem i przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia. By przeżyć noc magii inaczej niż co roku, warto wybrać się na Noc Saunową do Białki Tatrzańskiej – przekonuje Joanna Łazarczyk, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Termy Białka. – Na uczestników imprezy czeka wiele atrakcji, które – mamy nadzieję – na długo zapadną im w pamięć – dodaje.

Bilet na Andrzejkową Noc Saunową (od godziny 22.15 do 1.00 nad ranem) kosztuje 79 zł. Wszyscy, którzy chcą nieco dłużej skorzystać z oferty Termy Białka, mogą nabyć bilet do Saunarium od godziny 18:00 (bilet Noc Saunowa Plus w korzystnej cenie 109 zł).

Więcej informacji na www.termabialka.pl

Źródło Terma Białka. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Kartki życzliwości w świątecznej aurze

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy