Volvo w Gaju

Monodram Andrzeja Seweryna oraz prezentacja limitowanej serii Volvo przygotowanej przez Leszka Kuzaja, to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na gości otwarcia nowego salonu Volvo w Krakowie. Wadowscy w Gaju, to już drugi salon Volvo w Krakowie.

Otwarcie nowego salonu Volvo w Krakowie miało swoje dwa oblicza – jedno teatralne, drugie motoryzacyjne. W części pierwszej w monodramie wystąpił Andrzej Seweryn, jego interpretacja fragmentów Szekspira w nowych tłumaczeniach Piotra Kamińskiego zachwyciła gości. Z kolei typowo motoryzacyjnych emocji dostarczył Leszek Kuzaj, który przygotował na ten wieczór oryginalną kolekcję pod nowo  utworzoną marką: „Wadowscy Kuzaj Design Studio”. Wielokrotny Rajdowy Mistrz Polski zaprojektował nowe wizerunki Volvo Xc60 i Volvo S40, nadając im indywidualnego stylu i drapieżności. Odpowiednio zestawione subtelne zmiany, takie jak specjalne 20 calowe koła, czy elementy nadwozia pokryte powłokami karbonowymi, foliami dały obraz Volvo jakiego nikt się nie spodziewał! Zaprojektowaną przez niego limitowaną edycję Volvo podziwiać można w nowym salonie Volvo w Krakowie. Cała Oferta Design Studio będzie dostępna regularnie od września W planach jest również projekt limitowanej edycji Volvo C30.

Projekt jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby klientów Volvo - są oni coraz młodsi, poszukują rozwiązań dających im możliwość wyróżnienia się i podkreślających osobowość i indywidualizm. Wadowscy Kuzaj Design Studio jest w stanie temu sprostać inspirując i dostarczając najwyższą jakość usług.– powiedział Mariusz Nycz, Dyrektor Marketingu i PR Volvo Auto Polska.

Więcej informacji o salonie można znaleźć na stronie www.dealer.volvocars.pl/wadowscy/gaj/

Authors

Related posts

Top