Dolny Śląsk Małopolska

Sebastian Mila zagrał w „Świecie według Kiepskich”!

Sebastian Mila pojawił się na planie „Świata według Kiepskich”, aby zagrać ze swoim „alter ego” – Waldusiem Kiepskim. Odcinek z udziałem bohatera meczu z Niemcami Telewizja POLSAT pokaże 1 kwietnia.Choć emisja odcinka z Sebastianem Milą wypada w Prima Aprilis, to nie jest żart. Piłkarz zagrał – i to fenomenalnie - razem z aktorami serialu „Świat według

Sebastian Mila pojawił się na planie „Świata według Kiepskich”, aby zagrać ze swoim „alter ego” – Waldusiem Kiepskim. Odcinek z udziałem bohatera meczu z Niemcami Telewizja POLSAT pokaże 1 kwietnia.

Choć emisja odcinka z Sebastianem Milą wypada w Prima Aprilis, to nie jest żart. Piłkarz zagrał – i to fenomenalnie – razem z aktorami serialu „Świat według Kiepskich”: Marzeną Kipiel – Sztuką, Anną Ilczuk i oczywiście Bartkiem Żukowskim. Aż do poniedziałku 16 lutego, w którym bohater narodowy meczu z Niemcami pojawił się o poranku na hali ATM Grupy, realizującej od 16 lat serial, nigdy wcześniej się nie spotkali i właśnie tego dnia zobaczyli po raz pierwszy na żywo.

Kiedy pojawiła się propozycja zagrania w „Świecie według Kiepskich”, zgodziłem się bez wahania – opowiada o swojej aktorskiej przygodzie Sebastian Mila. – Faktycznie, moje podobieństwo do Waldusia widać na wielu zdjęciach, robimy takie same miny. Notorycznie jestem mylony z bohaterem Kiepskich, nawet chłopaki z drużyny mówili do mnie „Waldek”. Osobiście bardzo chciałem poznać Bartka i jestem szczęśliwy, że to w końcu nastąpiło. Oczywiście, że była lekka trema przed dzisiejszym dniem, która rosła im bliżej było do momentu wejścia na plan. Myślałem, że to jest łatwiejsze, ale jak zobaczyłem aktorów, to naprawdę miałem pietra. Na boisku jest zdecydowanie prościej. Ale, podobno dałem radę i reżyser był zadowolony z tego jak zagrałem Waldka i na ławce z nim. Nie umiem się tylko śmiać tak jak on, ale na szczęście nie było to potrzebnedodaje Sebastian Mila.

Po nagraniach odbyła się wymiana koszulek, wspólna sesja zdjęciowa i wywiady. Pozując w fotelu Ferdka Kiepskiego, Sebastian powtarzał co chwilę, że nie przypuszczał, że kiedykolwiek będzie w nim siedział. Bartek Żukowski opowiadał w jakich okolicznościach i ile razy pomylono go z Milą. Piłkarz dostał zaproszenie do zagrania w kolejnej serii, a Bartek Żukowski na mecz w czerwcu na Stadionie Narodowym. Panowie umówili się też na wspólny trening, ale czy zajętości obu na to pozwolą, czas pokaże.

A to już wiesz?  Krakowskie Centrum Radioterapii Amethyst na finiszu

Odcinek z Sebastianem Milą Telewizja POLSAT wyemituje 1 kwietnia o godz. 20.05. Emisja nowej serii „Świata według Kiepskich” zaplanowana jest od 4 marca. Jak zwykle w środy o 20.05.


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy