Małopolska

NOWA STRONA INTERNETOWA AUTOSTRADY A4 KATOWICE-KRAKÓW

Planer podróży, informacje o warunkach pogodowych i kalkulator kosztów przejazdu to główne, z przygotowanych dla kierowców, funkcjonalności nowego serwisu internetowego autostrady A4 Katowice-Kraków. Serwis

Planer podróży, informacje o warunkach pogodowych i kalkulator kosztów przejazdu to główne, z przygotowanych dla kierowców, funkcjonalności nowego serwisu internetowego autostrady A4 Katowice-Kraków. Serwis podzielono na dwie części – korporacyjną dotyczącą zarządcy autostrady i produktową zawierającą najważniejsze informacje dla kierowców.


W części serwisu internetowego dedykowanej użytkownikom autostrady A4 Katowice-Kraków, kierowcy wybierający się w stronę Krakowa lub Katowic, mogą skorzystać m.in. z planera podróży, który po wpisaniu adresu początkowego i docelowego wyznacza trasę,
a kalkulator pokazuje koszt przejazdu autostradą. Ponadto za pośrednictwem serwisu, kierowcy mogą dowiedzieć się jak bezpiecznie poruszać się po autostradzie A4 Katowice-Kraków oraz jak obniżyć koszty przejazdu, korzystając z biletów rabatowych.


W części korporacyjnej serwisu, poświęconej spółce SAM S.A., zarządcy autostrady A4 Katowice-Kraków, znajduje się szereg informacji na temat działalności firmy, realizowanych inwestycji oraz opis infrastruktury autostradowej. W sekcji dedykowanej SAM S.A. funkcjonuje także biuro prasowe, gdzie zamieszczane są bieżące oraz archiwalne komunikaty dla przedstawicieli mediów.


Nowy serwis uruchomiono pod dotychczasowym adresem www.autostrada-a4.com.pl.

A to już wiesz?  Jak spakować się na wakacyjny wyjazd? 5 prostych rad!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy