Dolny Śląsk Małopolska

“Pierwsza miłość” – wybuch namiętności między Pauliną i Bartkiem. Emilka poproszona o rozwód

Kiedy Emilka po raz kolejny mówi Bartkowi, że już jej nie zależy na ich małżeństwie, chłopak przyjmuje to ze spokojem. Od jakiegoś czasu jego uczucia bardziej zaprząta Paulina niż własna żona. Myśl, że znów mogłaby być z Norbertem powoduje w nim zazdrość. Paulina i Norbert spędzają miło czas w Wadlewie na wspólnym gotowaniu,

Kiedy Emilka po raz kolejny mówi Bartkowi, że już jej nie zależy na ich małżeństwie, chłopak przyjmuje to ze spokojem. Od jakiegoś czasu jego uczucia bardziej zaprząta Paulina niż własna żona. Myśl, że znów mogłaby być z Norbertem powoduje w nim zazdrość.

Paulina i Norbert spędzają miło czas w Wadlewie na wspólnym gotowaniu, śmiejąc się przy tym i przekomarzając jak za dawnych lat, kiedy byli małżeństwem. Z boku rzeczywiście wygląda to tak, jakby mieli zamiar do siebie wrócić.

Bartek przypadkowo spotyka Paulinę w przychodni. Wyznaje jej, że od lat nie jest mu obojętna, i że tak naprawdę szaleje na jej punkcie i choć bardzo się starał, nie może przestać o niej myśleć. Zaskoczenie dziewczyny jest jeszcze większe, kiedy Bartek, niespodziewanie zaczyna ją całować. Paulina odwzajemnia pocałunek i to, co następuje dalej to prawdziwa, niepohamowana eksplozja namiętności.

Scenę wybuchu zazdrości i namiętnego pocałunku obserwuje Jagna…

Bartek i Paulina po raz pierwszy budzą się w swoich objęciach. Szczęśliwi i zadowoleni z rozwoju sytuacji – po latach wzajemnego zauroczenia nareszcie są razem. Jagna, która widziała poprzedniego dnia początek wybuchu namiętności między nimi, upiera się, że Bartek powinien powiedzieć o wszystkim Emilce – jest jej winny wyjaśnienia, które złagodzą jej ból i oszczędzą przykrości.

Ktoś niestety będzie szybszy w poinformowaniu Emilki o Paulinie…

Norbert ma żal do Pauliny, że wdała się w romans z jego bratem. Okazuje się, że jednak liczył na to, że pomimo rozwodu jeszcze będą razem.

Bartek zbiera się na odwagę i wyznaje Emilce, że jest z Pauliną. Przyznaje, że jest w niej szczerze zakochany i w związku z tym, chciałby się rozwieść…

Emilka, mimo iż wielokrotnie mówiła Bartkowi, że nie zależy jej na ich małżeństwie czuje się zdruzgotana. Przed całym światem udaje jednak, że decyzja Bartka nie zrobiła na niej żadnego wrażenia. Zaczyna prowadzić dziennik, w którym zapisuje swoje uczucia. Jej zapiski przypadkiem odkryje Norbert…

A to już wiesz?  Bridgestone Road Show w Krakowie

„Pierwsza miłość” – odcinki z wątkiem Emilki, Bartka i Pauliny od połowy kwietnia w Telewizji POLSAT.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy