Biznes IT i technologie

Właściciel T-Mobile w połowie roku otworzy centrum innowacyjności w Krakowie. Chce wspierać początkujące firmy

Data publikacji: 2013-02-26, 06:52
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Właściciel T-Mobile w połowie roku otworzy centrum innowacyjności w Krakowie. Chce wspierać początkujące firmy
Kategoria: IT i technologie

Deutsche Telekom liczy na innowacyjność Polaków i naszych sąsiadów. Już wkrótce zamierza uruchomić w …