Małopolska

Strzeleckie ferie z TEEKANNE

W województwie małopolskim trwa pierwszy tydzień ferii zimowych. Warunki pogodowe nie pozwalają na długie spacery, jazdę na rowerze, czy zwiedzanie. Tych, którzy szukają pomysłu na atrakcje dla wypoczywających uczniów TEEKANNE

W województwie małopolskim trwa pierwszy tydzień ferii zimowych. Warunki pogodowe nie pozwalają na długie spacery, jazdę na rowerze, czy zwiedzanie. Tych, którzy szukają pomysłu na atrakcje dla wypoczywających uczniów TEEKANNE oraz  Klub Strzelecki Zarabie zaprasza na strzelnice!

W sztuce strzeleckiej najważniejszym elementem jak się okazuje nie jest tylko umiejętność precyzyjnego celowania! Dużo zależy od koncentracji sportowca oraz techniki równomiernego naciskania spustu. Dlatego żeby nabyć odpowiednie kompetencje warto dużo ćwiczyć pod okiem instruktorów.

W te ferie każdy chętny ma okazję na wypróbowanie swoich sił na strzelnicy sportowej. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 18:00 można odwiedzić Klub Strzelecki znajdujący się pod adresem Myślenice, ul. Zdrojowa 9. Oprócz strzeleckich atrakcji na uczestników zajęć w Klubie czekają rozgrzewające herbaty TEEKANNE. Zajęcia są świetną propozycją na spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi.


dostarczył infoWire.pl

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył
A to już wiesz?  Projekt „Plac Zabaw w Zasięgu Ręki” z Sułkowic w województwie małopolskim otrzyma 27 500 zł od Fundacji Aviva. 2. edycja konkursu grantowego „To dla mnie ważne” rozstrzygnięta!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy