Małopolska

Półfinalistki konkursu MISS POLKA 2013 z woj. małopolskiego w kilku odsłonach

Wybory MISS POLKA 2013, to dynamiczne ogólnopolskie przedsięwzięcie, w którym już od samego początku kandydatki prowadzone są przez takich ekspertów, jak Ewa Rubasińska-Ianiro - stylistka Edyty Górniak, Agnieszka Dudoń – specjalista w zakresie wizażu, czy Paulina Lupa udzielająca wskazówek w zakresie poruszania się po

Teaser

Wybory MISS POLKA 2013, to dynamiczne ogólnopolskie przedsięwzięcie, w którym już od samego początku kandydatki prowadzone są przez takich ekspertów, jak Ewa Rubasińska-Ianiro – stylistka Edyty Górniak, Agnieszka Dudoń – specjalista w zakresie wizażu, czy Paulina Lupa udzielająca wskazówek w zakresie poruszania się po wybiegu. 

MISS POLKA 2013 różni się od innych typowych konkursów piękności również swoim sportowym charakterem. Hasło przewodnie przedsięwzięcia brzmi: Świat sportu bliżej świata mody. I w myśl tego hasła, półfinalistki współpracują z klubami piłkarskimi oraz biorą udział w sesjach zdjęciowych na stadionach.

Kandydatki z województwa małopolskiego, które najpierw przebrnęły przez głosowanie internautów, a następnie podczas eliminacji regionalnych w Zakopanem olśniły jurorów swoją urodą, charakterem i zamiłowaniem do sportu, teraz mają mnóstwo zajęć – biorą udział w licznych eventach i sesjach zdjęciowych. 
W drodze eliminacji do półfinału zakwalifikowały się: Marlena Rejczak , Natalia Łagan, Sabina Mikos, Magdalena Marczyk, Natalia Kowalska, Aleksandra Łoś, Anna Kopeć, Anna Marzec oraz Magdalena Truty.

 – Gdy znalazłam się w półfinale byłam zarówno szczęśliwa, jak i zaskoczona, ponieważ konkurencja była duża. W konkursie MISS POLKA2013 zaskoczyła mnie również profesjonalna organizacja przedsięwzięcia. Dużą radość sprawiają mi sesje zdjęciowe oraz atmosfera, która na nich panuje. Myślę, że wykorzystam szansę, jaką daje mi konkurs MISS POLKA 2013 i będę się dalej rozwijać w kierunku fotomodelingu – mówi Anna Kopeć, jedna z uczestniczek.

Świeżo upieczone półfinalistki już następnego dnia po wyborach miały okazję zaprezentować się przed obiektywem Kamila Tomczaka. Mimo tremy dziewczyny poradziły sobie świetnie, a w kreacjach Katarzyny Doktór z butiku CATWALK wyglądały wprost olśniewająco. O makijaż podczas sesji zadbały Marta Marzec i Jola Woźniak.

Modelingiem interesuję się od ponad trzech lat. Biorę udział w konkursach miss, w których udało mi się już zdobyć kilka tytułów. Pracuję też jako hostessa, przy różnych sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody, co daje mi dużo przyjemności. Konkurs MISS POLKA2013 traktuję jako zabawę oraz nowe doświadczenie. Myślę, że rady ekspertów i sesje, w których bierzemy udział sprawią, że łatwiej odnajdę się w tym świecie – komentuje swój udział w konkursie Sabina Mikos.

A to już wiesz?  Wspólnie dla efektywniejszego leczenia

W ramach przygotowań do kolejnego etapu konkursu, półfinalistki wzięły udział w jeszcze jednej sesji zdjęciowej – tym razem w Krakowie, na stadionie klubu Cracovia. Dziewczyny fotografowane były przez młodą, ale mającą już na swoim koncie wiele sukcesów Joannę Faron. Przed obiektywem prezentowały się w koszulkach klubowych oraz w strojach kąpielowych.

Zapytana o wrażenia z konkursu MISS POLKA 2013 Marlena Rejczak, studentka filologii angielskiej odpowiada Fakt, że dostałam się do kolejnego etapu Wyborów MISS POLKA2013 jest dla mnie ogromnym przeżyciem i wyróżnieniem. Udział w konkursie traktuję jako życiową przygodę, która może stać się czymś więcej niż tylko kolejnym, nowym doświadczeniem. Do wzięcia udziału skłoniła mnie również forma konkursu, czyli ciekawe połączenie wyborów miss z piłką nożną.

To jeszcze nie wszystko – 16 sierpnia piękne przedstawicielki regionu ponownie odwiedziły Kraków. Kolejna sesja zdjęciowa odbyła się w klubie Magiel na Kazimierzu. Półfinalistki do sesji przygotowała Natalia Żołądź – wizażystka ciesząca się popularnością w rejonie tarnowskim. Na sesji jak zwykle panowała miła atmosfera, a dziewczyny świetnie się bawiły.

Bardzo podobają mi się sesje zdjęciowe organizowane przez naszą ambasadorkę. Od dawna interesuję się modą i modelingiem, a to doskonała okazja na zdobycie nowych doświadczeń. Jeżeli wygrałabym konkurs MISS POLKA2013, to w pełni wykorzystałabym taką szanse. Byłby to powód do ogromnej radości dla mnie, jak i dla bliskich, którzy mocno mnie wspierają w dążeniu do realizacji marzeń – tak komentuje swój udział w konkursie MISS POLKA 2013 Magdalena Truty z Nowego Targu.

A już 27 sierpnia kandydatki, które dostaną się do kolejnego etapu, zostaną zaproszone na zgrupowanie, gdzie będą intensywnie przygotowywać się do finału, który już niebawem – 7 września w Sali Koncertowej w Sosnowcu.

Partnerem eventowym konkursu jest Vip Events Agency.
Za biuro prasowe i kontakt z mediami odpowiada GRUPA 365 NET
 

A to już wiesz?  Five O'Clock Tea Corner w Krakowie czyli spotkanie przy herbacie Teekanne

MISS POLKA 2013 to dynamiczne przedsięwzięcie, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizuje tysiące młodych kobiet, prezentując nie tylko swoją urodę, ale też osobowość i poczucie humoru.

MISS POLKA 2013 to połączenie świata sportu ze światem mody – idea ta zapewnia szerokie grono odbiorców, a dzięki transmisjom telewizyjnym, informacjom prasowym oraz internetowym organizatorzy planują dotrzeć do milionów ludzi w całej Polsce.

MISS POLKA 2013 – ŚWIAT SPORTU BLIŻEJ ŚWIATA MODY

więcej na: www.misspolka.pl

 

Źródło MISS POLKA 2013. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy