Hobby

LEGO® NINJAGO® w Galerii Krakowskiej

Zbliża się wielkie święto fanów LEGO®

Data publikacji: 2018-10-23, 12:29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: LEGO® NINJAGO® w Galerii Krakowskiej
Kategoria: Hobby

Zbliża się wielkie święto fanów LEGO® NINJAGO®.

LEGO® NINJAGO® w Galerii Krakowskiej, 2018-10-23, 12:29, Hobby

Zbliża się wielkie święto fanów LEGO® NINJAGO®. W dniach 27-28 października w Galerii Krakowskiej powstanie miasteczko LEGO®, w którym młodzi i nieco starsi amatorzy kultowych klocków będą mogli oddać się prawdziwemu szaleństwu budowania oraz zdobyć certyfikat Ninja. Podczas wydarzenia nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz specjalnej strefy dla najmłodszych budowniczych – LEGO® DUPLO.

Rozwijają wyobraźnię, sprawność manualną i kreatywność – klocki są nie tylko świetną zabawą, ale też pomagają w nauce. Przekonają się o tym wszyscy, którzy w dniach 27-28 października odwiedzą miasteczko LEGO® NINJAGO® w Galerii Krakowskiej. Podczas dwudniowego wydarzenia dzieci będą mogły przeżyć niezwykłą przygodę i zostać prawdziwymi Ninja. Ich zadaniem będzie wykonanie pięciu wyzwań przygotowanych przez mentora Ninja – Mistrza Wu. Małych budowniczych w strefie LEGO® odwiedzi ich ulubieniec – Mistrz Spinjitzu Lloyd.

Ale to nie koniec atrakcji – miłośnicy LEGO® będą mogli oddać się kreatywnej zabawie tworząc konstrukcje z klocków w strefie wolnych budowli. Z kolei dla najmłodszych fanów LEGO® (w wieku od 1,5 do 5 lat) będzie dostępna strefa LEGO® DUPLO. W basenie wypełnionym klockami oraz na stolikach do zabawy maluchy będą układać swoje pierwsze budowle. Nie zabraknie też elementu edukacyjnego – animatorzy pokażą inspirujące ćwiczenia, dzięki którym maluchy podczas zabawy z rodzicami będą mogły nauczyć się literek, cyferek, kształtów i kolorów.

Na wszystkich uczestników wydarzenia czekają konkursy z nagrodami oraz możliwość zrobienia zdjęcia na ściance  LEGO® NINJAGO®.

„LEGO NINJAGO” odbędzie się w najbliższy weekend (27- 28 października) w godz. 11.00 – 19.00 w Galerii Krakowskiej w Hali Grodzkiej (poziom -1). 

źródło: Biuro Prasowe

Załączniki:
"LEGO® NINJAGO® w Galerii Krakowskiej,
Hashtagi: #Hobby

A to już wiesz?  Galeria Krakowska przedłuża zimę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy