Biznes Dolny Śląsk Małopolska

Hicron Polskim Czempionem

Wrocławska firma IT, Hicron, dołączyła do prestiżowego grona Polskich Czempionów. To wyróżnienie jest przyznawane firmom o zasięgu globalnym, wywodzącym się z Wrocławia i okolic. Dla Hicron to wyraz uznania dotychczasowych osiągnięć, zaś dla klientów firmy – potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług. Pomysłodawcą „Polskich

Wrocławska firma IT, Hicron, dołączyła do prestiżowego grona Polskich Czempionów. To wyróżnienie jest przyznawane firmom o zasięgu globalnym, wywodzącym się z Wrocławia i okolic. Dla Hicron to wyraz uznania dotychczasowych osiągnięć, zaś dla klientów firmy – potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług.

Pomysłodawcą „Polskich Czempionów” jest Miasto Wrocław, zaś koordynatorem – Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej (ARAW). Program wystartował w 2011 roku; latem podjęto decyzję o przedłużeniu pilotażu na kolejne trzy lata oraz o akcesie nowych firm. Wśród nich znalazł się także Hicron, dostawca rozwiązań IT, w tym systemów klasy ERP.

Udział w programie to dla nas ogromne wyróżnienie. Hicron ma rodowód wrocławski, lecz działamy globalnie, tworząc spółki np. w krajach skandynawskich i Szwajcarii. Współpracujemy z klientami z całego świata, więc tytuł Czempiona jest dla nas potwierdzeniem dobrze obranej drogi biznesowej, a także szansą na dalszy rozwój – mówi Remigiusz Efinowicz, Managing Partner w firmie Hicron.

Polski Czempion oferuje silne wsparcie nie tylko wrocławskim firmom. W 2012 roku program został pod patronatem PwC i PAIiIZ rozszerzony na inne miasta. Deklarację przystąpienia podpisali przedstawiciele sześciu województw oraz sześciu miast, w tym Poznania, Gdańska, Katowic oraz Szczecina.

Ideą „Polskiego Czempiona” jest wsparcie polskich przedsiębiorstw w procesie internacjonalizacji, ekspansji międzynarodowej i budowie prawdziwie globalnych marek. Hicron jest liderem w branży IT należącej do najbardziej dynamicznych i perspektywicznych dziedzin dzisiejszej gospodarki. Firma od lat dumnie reprezentuje Wrocław na arenie międzynarodowej i mam nadzieję, że tytuł Czempiona okaże się motywacją do kolejnych sukcesów – mówi Dariusz Ostrowski, Prezes ARAW.

HICRON Sp. z o.o. jako integrator systemów informatycznych, specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów IT: projektowania dedykowanych rozwiązań, doradztwa biznesowego i technologicznego. Jako partner SAP Polska, spółka świadczy usługi wdrożeń, rozwoju, audytu aplikacji SAP ERP oraz SAP BusinessObjects. Eksperci HICRON posiadają szerokie doświadczenia w realizacji projektów SAP głównie w branżach: automotive, retail, FMCG, energetyka, gazownictwo, gospodarka wodna, produkcja przemysłowa, spożywcza. Spółka działa aktywnie obsługując klientów w Polsce i za granicą. Do jej klientów należą między innymi: Kompania Piwowarska, Grupa MAN, Volvo CE, Netia, Nestle, Porsche, AmRest, Stelweld i wiele innych. Więcej informacji: www.hicron.com

A to już wiesz?  KE: Czystsze powietrze ma przynieść dodatkowe miejsca pracy

Źródło Hicron. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy