Małopolska

Motocyklowa Niedziela na stacji BP w Krakowie

29 maja 2011 r. na stacji BP przy ul. Bora-Komorowskiego 39 w Krakowie odbyła się piąta z cyklu ośmiu imprez „Motocyklowa Niedziela na stacjach BP” organizowanych przez BP i Castrol.Motocyklowa Niedziela w Krakowie już za nami. W

29 maja 2011 r. na stacji BP przy ul. Bora-Komorowskiego 39 w Krakowie odbyła się piąta z cyklu ośmiu imprez „Motocyklowa Niedziela na stacjach BP” organizowanych przez BP i Castrol.


Motocyklowa Niedziela w Krakowie już za nami. W ubiegłą niedzielę na stację BP licznie przybyli fani motocykli, na których czekało mnóstwo atrakcji i doskonała zabawa. Organizatorzy imprezy  zadbali o to, aby każdy znalazł coś dla siebie.


Podczas niedzielnego spotkania wielbiciele nietypowych, autorskich motocykli customowych mogli podziwiać z bliska oryginalne jednoślady. W strefie SHOW, w której zgromadzili się fani mocnych wrażeń, atmosferę podgrzewały pokazy stuntu i trialu w wykonaniu czołowych polskich freestylerów. Dla tych, którzy chcieli się dowiedzieć, jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy, przygotowano stanowisko ratownicze.


Największe zainteresowanie wśród motocyklistów, zwyczajowo już, wzbudziła hamownia, na której każdy mógł sprawdzić moc swojej maszyny.


Dużą popularnością cieszyły się również stoiska z udostępnianymi do jazd testowych motocyklami i akcesoriami.


Podobnie jak podczas Motocyklowych Niedziel w Szczecinie, Poznaniu, Łodzi i Warszawie, także i w Krakowie, w ramach akcji „Motocykliści przeciw białaczce”, zainteresowani mogli się zarejestrować w bazie Fundacji DKMS Polska jako potencjalni dawcy szpiku kostnego.


W ramach promocji bezpieczeństwa ruchu drogowego na stacji gościnnie pojawili się przedstawiciele policji, a organizatorzy rozdawali uczestnikom imprezy minidekalogi motocyklisty.


Podobne atrakcje czekają na uczestników motocyklowego święta organizowanego przez BP i Castrol już w najbliższą niedzielę podczas Motocyklowej Niedzieli we Wrocławiu.


***


„Motocyklowa Niedziela na stacjach BP” to cykl ośmiu wiosennych imprez dla motocyklistów i fanów dwóch kółek. Wydarzenia odbywają się w 8 miastach, na 8 stacjach paliw BP i mają na celu propagowanie pozytywnego wizerunku motocyklistów, prezentację szerokiego spektrum kultury motocyklowej, promocję bezpieczeństwa drogowego, działania edukacyjne i prospołeczne oraz emocjonującą rozrywkę dla miłośników dwóch kółek.


Podczas imprez z cyklu “Motocyklowa Niedziela na stacjach BP”, wybrane stacje BP są zamknięte dla ruchu samochodowego, a tankować i parkować mogą tylko użytkownicy jednośladów. Wstęp na każde z wydarzeń jest wolny.

A to już wiesz?  Krakowianie na zimowych oponach

Więcej informacji na www.motocyklowaniedziela.pl. Serdecznie zapraszamy!


Kolejne imprezy:


05.06 – Wrocław, Legnicka 67


12.06 – Czeladź, Trasa DK 86 przy M-1


19.06 – Gdynia, Hutnicza 15A


Zapraszamy w imieniu organizatorów firmy BP i Castrol w Polsce


Dodatkowe informacje dla mediów: Biuro Prasowe BP: Dorota Adamska, 126191311, [email protected] oraz podczas imprez Hubert Mikos – 609913193

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy