Biznes Małopolska

Wyjątkowy Five O’Clock Tea Corner w Krakowie

Już 23 maja odbędzie się kolejne spotkanie członków Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej w Krakowie. Choć zwyczajowo już, biznesowe rozmowy prowadzone będą przy filiżance pysznej i aromatycznej herbaty TEEKANNE, ten Five O’clock Tea Corer będzie wyjątkowy dla GRUPY 365 NET, która na tym spotkaniu zaprezentowana zostanie jako nowy członek British - Polish Chamber of Commerce. BPCC jest

Teaser

Już 23 maja odbędzie się kolejne spotkanie członków Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej w Krakowie. Choć zwyczajowo już, biznesowe rozmowy prowadzone będą przy filiżance pysznej i aromatycznej herbaty TEEKANNE, ten Five O’clock Tea Corer będzie wyjątkowy dla GRUPY 365 NET, która na tym spotkaniu zaprezentowana zostanie jako nowy członek British – Polish Chamber of Commerce.

BPCC jest niezależną, pozarządową organizacją, która podejmuje inicjatywy których głównym celem jest rozwój polsko-brytyjskich kontaktów gospodarczych. W Krakowie te cykliczne spotkania odbywają się w ramach projektu FIVE O’CLOCK TEA – którego głównym patronem i sponsorem jest marka herbat TEEKANNE.

– Z krakowskim zespołem BPCC współpracujemy od dłuższego czasu i mamy za sobą szereg udanych eventów – mówi Tomasz Orzechowski, CEO GRUPA 365 NET – dołączając do Izby w roli pełnoprawnego członka liczymy na dalszą wymianę biznesowych doświadczeń i owocny networking – dodaje Orzechowski.

Majowa edycja Five O’Clock Tea Corner odbędzie się w RingRoad Galicja, siedzibie autoryzowanego Dealer Yamaha w Krakowie o godzinie 17:00. Na uczestników spotkania czekają upominki ufundowane przez firmę TEEKANNE. 

GRUPA 365 NET to innowacyjna agencja działająca w obszarze cross-marketingu zintegrowanego wpieranego najnowszymi osiągnięciami technologii w dziedzinie komunikacji PR.Proponujemy kompleksową obsługę 360 oraz doradztwo w obszarze strategii reklamy, marketingu, promocji i PR. Jesteśmy ekspertami działań online w sieci Internet – gdzie rozwijamy projekty o silnym potencjalne komercjalizacji.
 
NR1WINTERNECIE.pl to nasz adres www i miejsce, o które zabiegamy dla naszych klientów.

Więcej na: http://www.NR1wINTERNECIE.pl 

http://www.grupa365net.pl oraz http://www.facebook.com/grupa365net 

 

 

 

< 242157" >

Źródło GRUPA 365 NET. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Małopolska – najlepsze nastroje wśród przedsiębiorców od 5 lat. Aż 15,2% przedsiębiorców to eksporterzy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy