Terma Bania szuka Małego Ambasadora

Już 15 lipca Terma Bania w Białce Tatrzańskiej obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Specjalnie z tej okazji przygotowano konkurs na ambasadora ośrodka. Może nim zostać każde dziecko, które w 2012 r. również kończy roczek. Zwycięzca otrzyma – obowiązującą przez kolejne 12 miesięcy – rodzinną wejściówkę open i weźmie udział w uroczystym zdmuchnięciu świeczki na urodzinowym torcie.

Początek lata w Termie Bania to nie tylko moc atrakcji związanych z wodnym szaleństwem i wakacyjnym odpoczynkiem, to również przygotowania do uczczenia pierwszej rocznicy otwarcia ośrodka.

Trudno uwierzyć, że mija już rok od otwarcia ośrodka. Przez cały ten czas staraliśmy się, aby Terma Bania stała się miejscem tętniącym życiem i rozpoznawalnym. Patrząc na liczbę wszystkich gości, którzy odwiedzili nas w tym czasie, można pokusić się o stwierdzenie, że się nam udało. Takie wyniki motywują do jeszcze większego wysiłkuprzyznaje Grzegorz Wróbel, prezes Termy Bania.

To właśnie z okazji urodzin Terma Bania chce namówić rodziców wszystkich „roczniaków” do wspólnej zabawy.

Aby wziąć udział w konkursie na Małego Ambasadora Termy Bania, wystarczy przesłać zdjęcie swojego dziecka w stroju góralskim na adres e-mail: [email protected]. W treści maila należy krótko uzasadnić, dlaczego właśnie ono powinno zostać zwycięzcą. Zgłoszenia należy przesyłać do 10 lipca 2012 r. Uroczyste wręczenie nagrody nastąpi w trakcie przyjęcia urodzinowego, które odbędzie się 15 lipca, na terenie ośrodka. O tym, które dziecko biorące udział w konkursie, zostanie Małym Ambasadorem Termy Bania, zadecyduje jury. Na bohatera zwycięskiej fotografii i jego rodziców czeka, obowiązująca przez cały następny rok, rodzinna wejściówka open do Termy Bania.

Inspiracją do wciągnięcia do zabawy dzieci i ich rodziców stał się mały, rysunkowy góral Jędrek, który od niedawna towarzyszy nam na facebooku – przyznaje Magdalena Ziaja, specjalista d.s. marketingu Termy Bania. – Jędrek to roczniak w góralskim kapeluszu i pelerynce z naszego firmowego ręcznika.

Z okazji urodzin dla gości przygotowano urodzinowe przyjęcie. Wśród zaplanowanych atrakcji znajdą się m.in. rozstrzygnięcie konkursu na Małego Ambasadora, występ strongmanów oraz pokazy barmańskie.

W tym szczególnym dniu nie może zabraknąć również urodzinowego tortu – informuje Magdalena Ziaja. – Uroczyste zdmuchnięcie świeczki nastąpi już o 9.30.

Authors

Related posts

Top