Nowy salon Internorm w Krakowie

Dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców południowo-wschodniej Polski, którzy planują nabyć stolarkę okienno - drzwiową jeszcze tej jesieni: w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 56A otwarty został kolejny w Polsce salon firmy Internorm – największego w Europie producenta okien i drzwi.

Austriacka firma o ponad 80-letniej tradycji jest liderem w produkcji komponentów do domów pasywnych. Obecnie posiada w swojej ofercie aż 9 produktów certyfikowanych przez instytut Domu Pasywnego w Darmstadt (Niemcy), z czego kilka modeli okien i drzwi jest  najcieplejszymi dostępnymi na  rynku. Ofertą salonu powinni więc zainteresować się też wszyscy ci, którzy chcą skorzystać z planowanych dopłat (nawet 50 tysięcy złotych) z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. ”Dzięki kilku liniom stylistycznym produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających, w ofercie firmy śmiało przebierać będą mogli zarówno amatorzy designerskich rozwiązań jak i klasycznej elegancji” - mówi przedstawiciel Internorm w Krakowie Rafał Hoeft.

Nowo otwarte studio Internorm jest piątą w Polsce placówką: produkty firmy można nabyć także w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach.

Więcej informacji na:

www.internorm.pl

www.okna-pasywne.pl

Authors

Related posts

Top