Casting do „Szansy na sukces” – tym razem w Krakowie

Na kolejny w tym sezonie trwania programu casting, producenci zapraszają wszystkich chętnych do Krakowa, dnia 10 lutego. Przesłuchania odbędą się w studio TV w Łęgu, które mieści się przy ul. Nowohuckiej 44.

Tradycyjnie, rozpocznie się ono o godzinie 10. Jednak dobrą radą jest, by być tam znacznie wcześniej, ażeby nie powtórzyła się sytuacja z ostatniego castingu w Poznaniu, który odbył się 10 listopada, na który zgłosiło się tylu chętnych, że eliminacje trwały niemalże do rana, a osobom, które wchodziły w tych bardzo późnych (lub, jak kto woli – bardzo wczesnych) godzinach, pozwolono zaśpiewać zaledwie parę sekund, co z pewnością nie mogło przedłożyć się na obiektywną ocenę zdolności wokalnych w tak krótkim czasie.

041043b.JPG

Na casting należy przygotować jedną piosenkę, w skrajnych przypadkach komisja prosi również o odśpiewanie innej – zdecydowanie lepiej jest zorganizować do tego podkład muzyczny, ale taki, by nie zawierał zbyt długiego wstępu.
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#szansa na sukces eliminacje 2011 #szansa na sukces casting 2011 #castingi 2011 #szansa na sukces eliminacje #szansa na sukces casting #casting do szansy na sukces 2011 #eliminacje do szansy na sukces 2011 #casting szansa na sukces 2011 #casting do szansy na sukces #casting krakĂłw 2011

Authors
Tags , ,

Related posts

Top