Bilet lotniczy do Krakowa

095045.jpg

Jeżeli mieszkasz w mieście, które jest bardzo odległe od Krakowa, np. w Gdańsku,w Gdyni czy w Sopocie, w Giżycku czy w Ełku, a nawet w Poznaniu – udaj się tam samolotem. Jazda pociągiem lub samochodem byłaby bardzo męcząca i zajęłaby mnóstwo czasu. po co tracić więc cały dzień, skoro można udać się tu z jednego lotniska na drugie, i do miasta dojechać z Balic np. taksówką czy szynobusem w ciągu 15 minut.

095045.jpg

Samolotem z Gdańska do Krakowa latają raz lub dwa razy dziennie. Zaplanuj tak podróż, aby pobyć w Krakowie dwa dni lub nawet trzy. Wyobraź sobie, że wybierasz się z krainy, w której ma morze, a teraz zapragnąłeś zobaczyć góry. Z Krakowa do Zakopanego możesz dojechać w ciągu 2 lub 3 godzin autobusem.

Możesz doskonale zaplanować swój pobyt Krakowie, nie pomijając szczytów pokrytych śniegiem. Jeśli wieczorem przylecisz do Krakowa, możesz przespacerować się po rynku, poczuć klimat nocnego Krakowa, posiedzieć w którymś z barów ze znajomymi stąd lu z osobami, które z Tobą przylecą.

Następnego dnia rano możesz udać się autobusem do Zakopanego. Jeśli dotrzesz tam na 10 lub nawet na 11 zdążysz przejść się którymś z e szlaków, a jeśli jest niezbyt dobra pogoda, może po prostu wyruszyć powozem zaprzężonym w koniki prostą, asfaltową drogą, dan samo morskie oko. Po drodze będziesz miał piękne lasy i piękne widoki. Nad Morskim Okiem ukaże Ci się najpiękniejszy widok.

Później możesz pójść coś zjeść do góralskiej restauracji. Następnie wracasz do Krakowa lub szukasz noclegu z Zakopanem. Kolejnego dnia wtedy jedziesz do Krakowa i stamtąd na lotnisko, aby wrócić do swojego miasta.

Wspaniała podróż, prawda? A wszystko to tylko w ciągu dwóch dni. Może więc warto polecieć samolotem do Krakowa, z Twojego miasta?
mks

Authors
Tags , ,

Related posts

Top